We offer lessons and packages for every budget. Most of our students pay per month as they progress with their lessons.
Simply put, the amount one invests into their dancing varies for everyone. Cost is dependent upon how many lessons you desire to take per month. That being said the average range most individuals/couples spend is between $70-$250 per month.
We also do offer occasional specials, as well as some products you can purchase directly form our site (see link below).
To discuss pricing that works for your budget, please click the link below to contact us.